Od ponad 20 lat radca prawny z sukcesem zajmuje się prowadzeniem postępowań o stwierdzenie prawa nabycia własności nieruchomości przez zasiedzenie…

Przeprowadzając z sukcesem ponad kilkaset postępowań sądowych o zasiedzenie nieruchomości, radca prawny reprezentowała zarówno posiadaczy nieruchomości, którzy domagali się stwierdzenia na ich rzecz nabycia prawa własności, jak i właścicieli, którzy w procesach przed Sądem dążyli do uniemożliwienia stwierdzenia zasiedzenia należących do nich gruntów na rzecz osób trzecich.

Przeprowadzone dotychczas przez Kancelarię przed Sądem postępowania o zasiedzenie nieruchomości doprowadziły do nabycia prawa własności nieruchomości przez wielu spadkobierców byłych właścicieli, którzy na mocy Dekretu Bieruta utracili w 1945 r. własność nieruchomości położonych na terenie Warszawy, w tym w szczególności na terenie Siekierek i pozostałej części dzielnicy Mokotów oraz na terenie dzielnicy Ursynów.

Obecnie Kancelaria nadal prowadzi postępowania o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości, reprezentując zarówno posiadaczy, którzy zamierzają nabyć tytuł do gruntu, jak i właścicieli nieruchomości, którzy bronią swojej własności przed zasiedzeniem. W zakresie postępowania sądowego o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości, Kancelaria uzyskała szereg bardzo korzystnych dla swoich klientów prawomocnych orzeczeń, w tym również orzeczeń wydanych przez Sąd Najwyższy.

Radca prawny przyjmuje również do sporządzenia skargi kasacyjne do Sądu Najwyższego od osób, które nie były w postępowaniu reprezentowane przez profesjonalnego pełnomocnika.

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kulesza
Al. Niepodległości 120
02-577 Warszawa

Przyjęcia Klientów odbywają się w poniedziałki, środy oraz czwartki w godzinach 14-17.

W pozostałe dni Kancelaria jest nieczynna.

Spotkanie z radcą prawnym po telefonicznym umówieniu spotkania.
W sprawach pilnych po telefonicznym umówieniu możliwe jest spotkanie w innych godzinach lub dniach.